Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím

Způsoby doručení zboží

Firmou Pele | Česká pošta

Firma PeLe

V případě výběru kompletu s instalací se jako způsob doručení zboží zobrazí doručení firmou Pele. Doručení a současná instalace kompletu proběhne do 7 dnů po připsaní částky na účet prodávajícího. Přesný termín(den a hodina) dopravy a instalace bude v horizontu 7 dnů stanoven na základě dohody mezi zákazníkem a technikem provádějícím instalaci. Cena za dopravu na místo doručení a instalace je stanovena dle vzdálenosti od sídla firmy PeLe a je účtována takto:

 • Firma PeLe do 10km - poplatek 150Kč
 • Firma PeLe od 10km do 20km - poplatek 400Kč
 • Firma PeLe od 20km do 30km - poplatek 600Kč
 • Firma PeLe od 30km do 50km - poplatek 1000Kč

Příslušnou částku zvolí zákazník při dokončení objednávky. Tato částka bude spolu s manipulačním poplatkem 30Kč přičtena k celkové ceně objednaného zboží. Následně bude vygenerována faktura(soubor pdf), která bude odeslána spolu s potvrzením objednávky v příloze mailu. Splatnost faktury je 10 dní. Zákazník při platbě správně uvede variabilní symbol.


Česká pošta

Příslušenství, u kterého zákazník nepožaduje instalaci, je možno zasílat Českou poštou. Prodávající odešle balík Českou poštou na adresu zákazníka uvedenou při registraci bez zbytečného odkladu po připsaní fakturované částky na účet prodávajícího. U balíku, jehož hmotnost je do 5kg, bude částka 90Kč spolu s manipulačním poplatkem 30Kč přičtena k celkové ceně objednaného zboží. Následně bude vygenerována faktura(soubor pdf), která bude odeslána spolu s potvrzením objednávky v příloze mailu. Splatnost faktury je 10 dní. Zákazník při platbě správně uvede variabilní symbol.

Balík Do ruky (podrobné informace)Balík Do ruky

 • Vnitrostátní přeprava balíků do hmotnosti 50 kg po celé České republice.
 • Garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den.
 • Informace o doručování balíku e-mailem již v den podání.
 • Možnost osobního vyzvednutí balíku na poště.
 • Balík je možné sledovat pomocí služby Track & Trace na internetových stránkách České pošty.
 • Možnost prodloužení úložní doby na poště ze standardních 7 na 15 dní.
 • Možnost platby dobírkou.

Převzetí zásilky

Balíky Do ruky jsou doručovány v rámci běžné pochůzky v rozmezí 8 – 16 hodin. V lokalitách s rozšířenou dobou doručování do večerních hodin (Odpolední doručování) jsou zásilky doručovány v rozmezí 14 – 19 hodin. Před doručováním balíku v lokalitách s Odpoledním doručováním je adresát telefonicky kontaktován doručovatelem, který mu upřesní čas příjezdu se zásilkou. Chcete-li, aby Vaše zásilka byla doručována opravdu v odpoledních hodinách, požádejte o to prostřednictvím internetového formuláře, nejdříve však na základě obdržení avíza o podání zásilky.

V případě, že i přes veškerou snahu o doručení balíku byl pokus o doručení neúspěšný, je zásilka uložena na nejbližší ukládací poště. O uložení zásilky je adresát informován papírovým oznámením, v případě předaných kontaktních údajů na adresáta i prostřednictvím SMS anebo e-mailu.

Parametry služby

Potvrzení převzetí: Balík Do ruky pošta vydá příjemci za podmínky, že potvrdí jeho převzetí

Odpovědnost: Za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu pošta odpovídá až do výše Udané ceny, která činí v základní ceně 50 000 Kč. Klient má možnost sjednat navýšení až na 100 000 Kč.

Maximální hmotnost: 50 kg

Minimální rozměry: 15 cm x 10,5 cm (válcovitý tvar 15 x 3,5 cm)

Maximální rozměry: Délka balíku nepřesahuje 180 cm nebo součet všech tří rozměrů nepřesahuje 240 cm. K ceně za balíky větších rozměrů je připočítán příplatek za Neskladné. Největší rozměr balíku nesmí přesáhnout 240 cm a součet všech tří rozměrů 300 cm.