Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

NEOZNÁMENÉ ZÁSILKY A ZÁSILKY ODESLANÉ NA DOBÍRKU NEBUDOU PŘIJATY - děkujeme za pochopení !

Před odesláním zásilky s vráceným zbožím je nakupující povinen na tuto skutečnost prodávajícího průkazně upozornit ( na e-mail) a zároveň definovat číslo objednávky a konkrétní výčet vráceného zboží dle objednávky (název zboží). Podmínky pro vrácení zboží:

1) zaslané zboží nesmí nést známky opotřebení a používání
2) zaslané zboží nesmí být poškozené 
3) zaslané zboží musí být kompletní s přiloženou originální fakturou
4) zaslané zboží, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám (ne na dobírku)

V případě vrácení zboží a peněz uvádějte do zásilky adresu na kterou chcete zaslat složenku s vrácenými penězi nebo Vaše číslo účtu pro vrácení platby převodem na účet.

Použijte tento formulář - ke stažení je zde 

Peníze převodem na účet zasíláme ZDARMA, pokud zvolíte vrácení peněz složenkou, poplatek je 60Kč, který si strhneme od vrácené částky! Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme jakmile zásilku obdržíme neporušenou, v pořádku nejpozději však do 14 dnů od Vámi převzaté zásilky.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek či zaslání zásilky po uplynutí 14-denní lhůty nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Pokud se nám zboží vrátí použité, bez obalu nebo jinak znehodnocené či poškozené, či poškozený obal zboží, má prodávající dle zákona právo si z hodnoty zboží odečíst odpovídající finanční hodnotu nezbytnou k uvedení zboží znovu do prodeje. Zboží zašlete řádně zabalené, aby nedošlo k poškození. Za poškozené zboží v důsledku špatného zabalení peníze nevracíme!Platnost ode dne 20. únor 2016